Зі святом Воскресіння Господнього!

Дата: 16.04.2023 08:00

Шановні мешканці та гості Визирської громади!

Прийміть щирі вітання з Воскресінням Господнім!

Сьогоднішнє свято – це утвердження в серцях людей віри та надії на перемогу життя, добра, правди над смертю, злом, брехнею. Вже більше року саме віра та надія стали нашою міцною опорою в боротьбі за майбутнє країни.

І в свята, і в будні ми віримо в мир, в перемогу, в вільну Україну. Щоденними спільними зусиллями та лише з вірою ми переможемо!

У світле свято бажаю усім віруючим Божої благодаті, здоров’я, міцного духу, світлого розуму, спокою. Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе лише благі вісті, нехай серце наповниться радістю, а віра допомагає долати труднощі. Нехай Господь береже наших захисників, вас і ваших рідних!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою, голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі