Проведено інструктаж щодо дотримання вимог пожежної безпеки, поводження з вибухонебезпечними предметами та дій під час повітряної тривоги

Дата: 20.04.2023 16:34

На виконання п.2. протокольного рішення V чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації №3 від 23 березня 2023 року 20 квітня 2023 року було організовано спільний виїзд директором Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради, начальником Служби у справах дітей Визирської сільської ради, поліцейським офіцером Визирської сільської ради та працівниками ВЗНС Южненської ТГ Одеського району Одеського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, з метою проведення інструктажу для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сімей опікунів, піклувальників та осіб похилого віку щодо дотримання вимог пожежної безпеки, поводження з вибухонебезпечними предметами та дій під час повітряної тривоги.

Під час даного заходу, було охоплено інформаційно-роз’яснювальною роботою 7 сімей та 50 осіб.