Повідомлення про початок проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Визирської територіальної громади

Дата: 01.06.2023 15:29

Відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926 (надалі – Порядок) та згідно із Рішенням сесії Визирської сільської ради №730/ХХ-VІІІ від 17.02.2022року «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Визирської сільської ради» зі змінами згідно Рішенню №1050/ХХХVІ-VІІІ від 18 травня 2023 р. «Про внесення змін та доповнень до рішення Визирської сільської ради від 17.02.2022року №730/ХХ-VІІІ «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Визирської сільської ради», повідомляємо про проведення з 01.06.2023 р. громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території, створюється робоча група – тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого органу. Робоча група складається з представників сільської ради, виконавчих органів сільської ради (далі — виконавчий орган), органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менше 5 осіб і не більше 21 особи, з непарною кількістю членів.

Вимоги до персонального складу робочої групи:

- у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільську раду та виконавчий орган, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

- повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

- допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Заявки на участь у робочій групі приймаються до 01.07.2023 р. включно відділом містобудування та архітектури Визирської сільської ради (с.Визирка, вул. О.Ставніцера, буд.56, електронна адреса: vizirkarada@ukr.net.  Телефони для довідок: (04855)9-55-35.