Соціальна реклама: Єдині новини - загальноукраїнський інформаційний телемарафон

Дата: 05.06.2023 16:16

Єдині новини - загальноукраїнський інформаційний телемарафон, запущений з метою інформування населення щодо ситуації в Україні від початку російського вторгнення в Україну.

Відповідно до Указу Президента України від 19 березня 2022 року №152/2022 установлено, що в умовах воєнного стану реалізація єдиної інформаційної політики є пріоритетним питанням національної безпеки, забезпечення якої реалізується шляхом об’єднання усіх загальнонаціональних телеканалів, програмне наповнення яких складається переважно з інформаційних та/або інформаційно-аналітичних передач на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації – цілодобовому інформаційному марафоні "Єдині новини #UАразом".