Зі святом!

Дата: 28.06.2023 08:05

День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є одним з найважливіших національних свят в країні, яке нагадує українцям про важливість демократичних цінностей, захист прав і свобод кожного громадянина та роль Конституції, як основного закону країни. Воно також символізує суверенітет та незалежність України, як держави.

Шановна громадо! Вітаю з Днем Конституції! Нехай це свято нагадує нам про наші обов'язки перед країною та відповідальність за її майбутнє. Разом будуємо сильну, процвітаючу громаду та Україну!

З повагою, сільський голова Визирської сільської ради Валерій СТОІЛАКІ