Сила Миру - сила Перемоги!

Дата: 14.08.2023 11:21

Саме під таким гаслом з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді у всіх закладах освіти Визирської громади 11-12 серпня 2023 року проведено спортивні змагання, акції та інші заходи.

Молодь - майбутнє і сьогодення країни. Це надія і опора квітучої держави! Ми, українці, знаємо, що таке сила, що таке воля, що таке свобода. Завдяки нашій силі, кожен з нас, хто молодий серцем і душею, наближає Мир і Перемогу! Нехай кожен наш крок буде правильним, а помисли - чистими! І ми точно переможемо! І буде жити наша молодь в квітучій і могутній Україні!