Ти як?

Дата: 16.08.2023 14:36

Підніміть руку, хто тренує усвідомленість ✋🏻 Пам’ятаєте, ми говорили про те, як тривалі стрес і втома можуть затьмарювати нашу свідомість? Коли емоції переповнюють, ми ніби втрачаємо зв’язок із реальністю, і з повноцінного життя переходимо на режим «існування».

Усвідомленість — вміння вирватися з лап стресу та зосередити увагу на моменті тут-і-зараз — можна тренувати. І що дуже тішить — для цього не треба дертися в гори чи пізнавати вчення буддистів. Допоможуть прості техніки, які можна повторювати будь-де: вдома, в офісі чи навіть на станції метро.

Коли помічаєте, що увімкнувся режим «на автоматі» (бо тривога не лишила в голові місця для інших думок), згадайте, що у вас є ще одна дієва техніка. Пошукаймо кольори довкола?