На позачерговій сесії Визирської громади затверджено передачу субвенції з бюджету на забезпечення ЗСУ

Дата: 18.08.2023 15:30

Сьогодні під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося пленарне засідання  позачергової сесії Визирської сільської ради.

Основним питанням стала передача міжбюджетного трансферту у вигляді субвенції з бюджету Визирської сільської територіальної громади до обласного бюджету Одеської області на фінансування видатків, пов’язаних із забезпеченням матеріально-технічної бази військових формувань Збройних Сил України.