Володимира Лосєва нагороджено медаллю «Захиснику України» посмертно

Дата: 29.09.2023 11:33

1 жовтня 2023 року Україна  відзначатиме День захисників і захисниць з метою вшанування їх мужності та героїзму в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України, присязі військовим традиціям і звитязі українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України.

В цей день ми також повинні вшановувати пам’ять захисників та захисниць нашої держави, які заплатили найвищу ціну у збройній боротьбі за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора – віддали своє життя.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Напередодні Дня захисників і захисниць України  начальник 4 відділу Одеського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Номеровський вручив дружині та сину Володимира Лосєва нагороду від Президента України – медаль «Захиснику України», якою наш мужній воїн був нагороджений посмертно.

Герої не вмирають!