Визирська громада пам’ятає своїх Героїв

Дата: 30.04.2024 10:32

Сьогодні 2-а річниця загибелі Героя - Пархоменка Олександра, 12 жовтня 2000 року народження.

В село Першотравневе родина Пархоменків переїхала у 2006 році. Освіту Олександр здобував в Першотравневому ліцеї та в ТУ №18 в місті Одеса за спеціальністю  майстер холодильних установок та обслуговування кондиціонерів. Працював з душею спочатку в ТОВ «Гармаш» за фахом,  потім - в компанії «ТІС».

В 2020 році був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил України, пізніше перевівся на службу за контрактом в Національну Гвардію України, розуміючи, що потрібен своїй державі.

Початок російсько-української війни застав Олександра на Запоріжжі. На жаль, бойовий і життєвий шлях 21річного Сашка обірвався на нулі в Донецькій області.

Схиляємо свої голови у скорботі, в знак глибокої вдячності та нестерпного жалю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Хай пам'ять про всіх  невинно вбитих захисників живе у віках. Ми не маємо права забувати тих, хто відійшов у засвіти , боронячи свій народ. Українські воїни, захищаючи рідну землю від ворога,  віддають найдорожче – своє життя.   Пам’ятаймо тих, хто повертається додому на щиті!

Слава Україні! Героям слава!