Привітання Визирського сільського голови з Днем матері

Дата: 12.05.2024 09:04

Фото без описуМама. Найдорожче та найрідніше слово у всьому світі. Воно несе в собі тепло, ніжність і підтримку. Воно здатне залікувати будь-які рани, воно цілюще та життєдайне.

Щороку у другу неділю травня Україна, як і багато країн по всьому світу, вітає матусь зі святом! Від всієї Визирської громади я бажаю нашим мамам здоров'я, родинного затишку і побільше щирих посмішок. Сьогодні бути мамою - це героїчний подвиг, адже ростити маленьких українців та україночок доводиться під звуки тривог та ракетних обстрілів.

Дякуємо мамам, які сьогодні на фронті боронять Україну.

Вклоняємося доземно перед матерями наших загиблих Героїв і дякуємо їм за те, що виховали щирих патріотів своєї Батьківщини.

Де б ви сьогодні не були - знайдіть можливість привітати своїх мам 💙💛

З повагою, сільський голова Валерій СТОІЛАКІ.