Визирська громада підписала Меморандум про співпрацю з благодійною організацією "Карітас Одеса УГКЦ"

Дата: 28.05.2024 16:41

Фото без описуВизирська громада сьогодні підписала Меморандум про співпрацю з однією з найбільших благодійних організацій в Україні – "Карітас Одеса УГКЦ". Очільник громади Валерій Стоілакі та директор КП "Визирське джерело" Олексій Богданов зустрілися з представниками організації та обговорили першочергові кроки подальшої роботи.

Фото без описуФото без опису

Головна мета «Карітас Одеса УГКЦ» - це розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України, незалежно від національної приналежності чи віросповідання.  Сьогодні ми говорили про те, що можемо зробити у цьому напрямку в нашій Визирській громаді. Найголовніше – це підтримка ВПО, які у нас проживають. Маю щирі сподівання, що ця співпраця вже найближчим часом принесе свої позитивні результати, - розповів Валерій Стоілакі.

Фото без описуЗазначимо, що підписаний Меморандум про співпрацю, перш за все, буде стосуватися соціального напрямку.