У Визирській громаді відбулося Свято дитинства (фоторепортаж)

Дата: 17.06.2024 14:25

У Визирській громаді відбулося незабутнє Свято дитинства. Кожне село наповнилося щасливим сміхом і радісними голосами дітей, адже до них завітали чарівні аніматори. Веселі ігри, захоплюючі конкурси, подарунки, солодощі та неймовірне шоу мильних бульбашок – все це створило атмосферу справжнього свята.

Це був день, коли дитячі мрії ставали реальністю, коли очі сяяли від радості, а серця билися в унісон від щастя. У цей непростий час такі моменти безцінні, і саме вони дарують нам віру в краще майбутнє.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Ми висловлюємо особливу подяку будинкам культури, які змогли організувати таке чудове свято. Ваша праця – це справжній дарунок для наших дітей.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Також від усього серця дякуємо нашим чарівникам, які допомогли з організацією свята: Визирській сільській раді, Команді розвитку, фонду Ставніцера, підприємству Агро-Південь, а також фермерам Бабалику Євгену, Юрію Нікіфорову, Семенову Олександру та Фінагєєву Григорію. Ваша підтримка і доброта роблять наш світ світлішим і теплішим.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНехай цей день залишиться в пам'яті кожної дитини як яскравий спалах радості і добра.