Визирська громада відзначає перший ювілей!

Дата: 30.06.2024 09:23

Сьогодні наша Визирська громада святкує свій перший ювілей - 5 років з моменту об'єднання . Це роки натхнення, розвитку та планів на майбутнє. П’ять років спільної роботи, мрій та досягнень. Ми мріяли, будували, втілювали в життя численні проекти, які зробили наше життя кращим.

На жаль, війна змінила наші плани. Проте, навіть у цей нелегкий час, наша громада показала свою силу, єдність і відданість. Ми не опустили руки, а навпаки - об'єдналися ще більше. Всі разом ми підтримуємо наших військових, активно волонтеримо, допомагаємо тим, хто цього потребує.

Ми віримо у нашу перемогу, адже Україна непереможна, коли її люди об'єднані спільною метою. Наша Визирська громада продовжує будувати плани на майбутнє, адже знаємо, що після перемоги ми зможемо втілити всі наші мрії в реальність.

Дякую всім мешканцям громади за вашу стійкість, мужність і любов до рідного краю. Разом ми зможемо все. Перемога буде за нами! Слава Україні!

З повагою,

Валерій СТОІЛАКІ