Важливе повідомлення для мешканців Визирської громади

Дата: 05.07.2024 11:15

Шановні жителі!

У зв'язку з високою температурою повітря значно збільшилося використання води населенням. Через стабілізаційні відключення електроенергії, більшу частину доби насосне обладнання свердловин працює від генераторів.

Працівниками КП «Визирське джерело» цілодобово здійснюються усі заходи для того, щоб вода, хоч мінімальним тиском, але була у кожному будинку кожного населеного пункту громади.

В свою чергу, просимо вас ощадливо використовувати воду, припинити полив городів та своєчасно сплачувати за спожиту воду. Пам'ятайте, що економне використання води допоможе зберегти ресурс для всіх жителів нашої громади.

З повагою,

Комунальне підприємство «Визирське джерело»