Захистіть свій дім: Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Дата: 15.07.2024 14:16

Шановні, жителі громади!

Одеське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області нагадує про важливість дотримання правил пожежної безпеки у спекотний період. Високі температури сприяють виникненню пожеж сухої рослинності та сміття, що негативно впливає на навколишнє середовище та життя населення.

З початку року в районі сталося 1173 пожежі, з яких 497 – пожежі рослинності. Просимо мешканців та посадових осіб дотримуватися Правил пожежної безпеки та не випалювати суху рослинність. Це порушення передбачає адміністративну відповідальність згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дотримання правил пожежної безпеки є обов’язковим для захисту життя, здоров’я людей та навколишнього середовища. Органи місцевого самоврядування проводять інформаційно-просвітницьку роботу, щоб запобігти пожежам.

Для забезпечення безпеки виконуйте наступні рекомендації:

• Не спалюйте сміття та суху рослинність.
  • Проводьте покоси трави та збір сухого гілля.
  • Дотримуйтесь правил безпеки під час розведення багаття.

Пам'ятайте, що ваше дотримання правил допомагає зберегти життя та здоров’я людей, а також навколишнє середовище.

Бережіть себе та свою громаду!