Конкурсні торги на закупівлю електровелосипедів з послугою доставки.

Дата: 07.08.2024 08:00

Благодійний фонд «Фонд імені Алексея Ставніцера» спільно з КУ «Агенція сталого розвитку Визирської СТГ» в рамках реалізації грантової програми за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” оголошує проведення конкурсних торгів на закупівлю електровелосипедів з послугою доставки.

Дана закупівля необхідна для надання швидкої та ефективної допомоги населенню, зокрема тим, хто проживає у віддалених або важкодоступних районах в рамках проекту «Допомога поруч: придбання електровелосипедів для покращення життя маломобільних груп населення».

Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто, курьерскою поштою за адресою село Визирка вул.Алексея Ставніцера,60 або електронною поштою (vizirkafond2010@gmail.com ) до 22 серпня 17:00.

Отже, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсних торгах. Оголошення про проведення конкурсних торгів додається.