Засідання у Визирській сільській раді: Обговорення порядку розроблення та виконання місцевих програм

Дата: 10.08.2024 09:12

У Визирській сільській раді відбулося засідання, присвячене питанням розроблення, виконання та моніторингу місцевих програм, а також звітності щодо їх виконання. Учасники засідання детально обговорили існуючі підходи до створення програм, які спрямовані на поліпшення добробуту громади, а також механізми контролю за їх реалізацією.

Фото без описуФото без опису

Особлива увага була приділена важливості ефективного моніторингу програм, що дозволить своєчасно виявляти можливі проблеми та коригувати хід виконання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЦі заходи спрямовані на забезпечення стабільного розвитку Визирської громади та підвищення рівня життя її мешканців.