Команда Визирської громади взяла участь в інтелектуальній грі 'Що? Де? Коли?' серед органів місцевого самоврядування Одеського району

Дата: 09.09.2024 08:33

Команда Визирської громади взяла участь у захопливій інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?" серед органів місцевого самоврядування Одеського району. Цей захід став справжнім святом для всіх учасників, об'єднуючи представників різних громад в атмосфері здорової конкуренції та колективного прагнення до нових знань.

Особливо варто відзначити ведучого гри – Олександра Андросова, який своїм професіоналізмом і харизмою створив унікальну атмосферу. Його майстерність допомогла учасникам ще глибше поринути в інтелектуальний процес, зосередитися на вирішенні непростих завдань і, водночас, отримати масу задоволення.

Гра стала чудовою можливістю не тільки перевірити свої знання, а й завести нові знайомства. Обговорення відповідей, командна взаємодія та спільні перемоги – все це об’єднало учасників, залишивши після себе тільки приємні спогади.

Дякуємо організаторам за чудово проведений час! Сподіваємось на нові зустрічі та ще більше цікавих інтелектуальних битв!