Танцювальний колектив «Burning Stars» став лауреатом I ступеня на Міжнародному фестивалі «На крилах мистецтва»

Дата: 16.09.2024 13:58

15 вересня танцювальний колектив «Burning Stars» із Любопільського СБК, під керівництвом Катерини Циганенко, успішно виступив на VII Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «На крилах мистецтва». В номінації «Контемп» вони вибороли почесне звання лауреатів I ступеня.

Незважаючи на хвилювання, учасники колективу зуміли подолати свої емоції і блискуче виконати свій номер. Їхня праця та відданість справі принесли заслужений результат, наповнивши серця гордістю і радістю. Ця перемога стала важливим етапом на шляху до нових звершень.

Щиро бажаємо «Burning Stars» подальших успіхів та творчого розвитку!