Велозабіг 'За честь, за волю, за українську долю' до Дня захисника України у Першотравневому ліцеї

Дата: 01.10.2024 10:37

Велозабіг "За честь, за волю, за українську долю" у Першотравневому ліцеї став яскравим прикладом активної громадянської позиції молоді та педагогічного колективу. Учасники мали змогу не лише випробувати свої спортивні здібності, а й висловити підтримку українським захисникам, які борються за свободу та незалежність України.

Цей захід об'єднав учнів та вчителів навколо важливих національних цінностей, надав можливість продемонструвати єдність та солідарність з воїнами, що відстоюють честь і гідність країни. Під керівництвом Тертичної Наталії велозабіг також сприяв розвитку здорового способу життя та активного відпочинку серед молоді.

Такі події зміцнюють патріотичний дух та формують відчуття відповідальності за майбутнє своєї Батьківщини.