Методична нарада для фахівців із соціальної роботи

Дата: 07.10.2024 13:23

4 жовтня 2024 року у приміщенні Першотравневого старостинського округу завідувачем відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради – Лещинською Світланою було проведено методичну нараду для фахівців із соціальної роботи. Обговорено питання щодо оптимізації роботи фахівців із соціальної роботи, покращення якості надання соціальних послуг жителям Визирської сільської громади, зокрема вразливим категоріям населення, сім’ям з дітьми та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Також завідувачем відділення проаналізовано звіти фахівців із соціальної роботи за 9 місяців поточного року та доповнено план роботи на IV квартал 2024 року, визначено завдання та надано відповідні рекомендації фахівцям щодо їх подальшої роботи з окремими категоріями населення.