Початок навчального року в мистецькій школі Визирської громади: нові можливості та підготовка до конкурсів"

Дата: 10.10.2024 09:03

З радістю повідомляємо, що в мистецькій школі Визирської громади успішно

розпочався новий навчальний рік! Заняття тривають згідно з графіком, і наші учні знову поринули у захопливий світ музики та творчості.

У школі функціонують різноманітні напрямки, де кожен може розвинути свої таланти:

• Духові інструменти – для тих, хто хоче опанувати мистецтво гри на духових інструментах та відкрити для себе нові музичні горизонти.
  • Фортепіано – класика, що завжди буде актуальною та допоможе розвинути як техніку, так і музичний слух.
  • Народні інструменти (баян, акордеон) – для тих, хто любить традиційну музику і хоче продовжувати її багатовікові традиції.

Наша школа активно готується до участі в різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де наші талановиті учні мають можливість показати свої навички та досягнення. Ми пишаємося кожним учнем і впевнені, що цей рік буде сповнений нових перемог та творчих звершень!

Дякуємо всім, хто підтримує наш навчальний заклад, і запрошуємо до подальшого розвитку мистецтва разом з нами!