КНП «Визирський центр ПМСД» Визирської сільської ради отримав новий позашляховик для забезпечення доступу до медичних послуг

Дата: 25.10.2024 08:22

КНП «Визирський центр ПМСД» Визирської сільської ради зробив важливий крок до покращення доступу до медичних послуг завдяки отриманню нового позашляховика, спеціально призначеного для забезпечення своєчасної медичної допомоги жителям навіть найвіддаленіших сіл громади. Автомобіль був закуплений Міністерством охорони здоров'я України за підтримки Світового банку в рамках масштабного проєкту «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine), який має на меті підвищити доступність та ефективність медичної допомоги по всій країні.

Позашляховик стане незамінним інструментом для медиків, які тепер зможуть оперативніше реагувати на виклики і забезпечувати паліативну допомогу, проводити патронажні огляди, а також розгортати мобільні пункти вакцинації в найвіддаленіших куточках громади. В умовах сьогоднішніх реалій цей транспортний засіб дозволить не тільки збільшити доступність медичних послуг, але й значно підвищити рівень їхньої якості, зберігаючи життя та здоров'я пацієнтів.

Особливо важливою є роль позашляховика у забезпеченні медичної допомоги пацієнтам з хронічними захворюваннями, людям похилого віку та тим, хто потребує регулярних візитів лікарів, але не має змоги дістатися до медичних закладів самостійно. Лікарі зможуть швидше реагувати на потреби своїх пацієнтів, незалежно від погодних умов або стану доріг.

Ми висловлюємо щиру подяку Міністерству охорони здоров’я України та Світовому банку за їхню невтомну підтримку і вагомий внесок у зміцнення системи охорони здоров’я Одещини. Ця допомога сприятиме покращенню здоров’я наших громадян та забезпеченню гідного рівня медичного обслуговування, що рятуватиме життя у найскладніших ситуаціях.